YOU ARE MY TEE GUEST

Pojeďte hrát golf do Thajska – druhý hráč platí jen polovinu!

V Česku si golfisté musí dát zimní přestávku, ovšem v Thajsku sezona nikdy nekončí. Čeká vás obrovský výběr dokonalých hřišť, skvělý servis a příjemné podnebí. Spousta hřišť se navíc nachází u oblíbených přímořských středisek, takže můžete spojit koupání a golf. Parádní golf si tuto zimu v Thajsku navíc užijete extra výhodně: ubytování, green fee a doprava na hřiště jsou pro první hráče za plnou cenu, ale druhý hráč platí jenom 50 %! Golfový pobyt rezervuje u partnera akce YOU ARE MY TEE GUEST!

GOLFOVÝ POBYT V THAJSKU
REZERVUJTE ZDE:

O akci

YOU ARE MY TEE GUEST je jedinečná pozvánka na golf do Thajska, kdy jeden hráč za ubytování, green fee platí plnou cenu a druhý pouze polovinu! Dva golfisté si tak v Thajsku užijí nejkrásnější hru za cenu jednoho a půl. Akce platí pro golfové pohyby nabízené partnerem, kterým je CK Golf Planet. Akce platí pro pobyty od prosince 2018 do května 2019.

O golfu v Thajsku

Thajsko nabízí kolem 250 hřišť všeho druhu, které potěší a nadchnou každého hráče. Golfová hřiště najdete u plážových resortů na jihu, v horách na severu i poblíž Bangkoku. Nejoblíbenější thajskou golfovou destinací je nejspíš Pattaya, kde se nachází přes 20 hřišť. V Thajsku se golf hraje celoročně, tedy i během naší zimy.

Golf v Thajsku prodělal v uplynulých dvaceti letech obrovský rozmach, ovšem jeho tradice sahá až do pozdního 19. století, kdy se golf v zemi objevil za panování krále Rámy V.

Vedle výjimečné kvality hřišť si v Thajsku při hře užijete také luxusní vybavení kluboven a dokonalý servis. Ke hře dostanete caddyho, zpravidla v dámské verzi, a o bag, sbírání míčku či vytahování vlajky na greenu se prakticky nestaráte.

Fotogalerie

Asia Pattaya Golf Course